Aktualności

 1. Miejsce na miotle
  Oscary 2014 - za kogo trzymamy kciuki?

  Już 2 marca, czyli w najbliższą niedzielę wręczone zostaną nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej - Oscary.

  Zobacz więcej
 2. Wesołych Świąt

  Wszystkim naszym Partnerom, Współpracownikom, Gościom i oczywiście Widzom składamy serdeczne podziękowania za udział w tegorocznym Festwialu, jednocześnie życząc zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wielu dobrych filmów w nadchodzącym Nowym Roku.

   

  Zobacz więcej
 3. Studio Filmoteki Szkolnej na Festiwalu Ale Kino!

  Reportaże przygotowane w ramach młodzieżowych warsztatów dziennikarskich Filmoteki Szkolnej, prowadzonych pod opieką Katarzyny Szczuki, podczas festwialu Ale Kino!

  więcej

   

  Ale Kino! to święto całych rodzin!

  Zobacz więcej
 4. Werdykty Ale Kino!

  7 grudnia, w południe, w Ratuszu Poznańskim, siedem skałdów jurorskich przedstawiło swoje werdykty po tygodniu wytężonej pracy.

  Zobacz więcej
 5. Weekend z Ale Kino!

  Przed nami finałowe dwa dni Festiwalu i ostatnia szansa, by wybrać się na wartościowe filmy dla małych i dużych widzów. Następna okazja na dobre kino dla młodych w takiej dawce dopiero za rok.

  Zobacz więcej
 6. Sobotnia Gala Festiwalu Ale Kino! 2013

  W sobotę o godzinie 18:00 odbędzie się uroczysta Gala Festiwalu, na której zagra TSIGUNZ FANFARA AVANTURA w zupełnie nowym, specjalnie na tę okazję przygotowanym repertuarze.

  Zobacz więcej
 7. Piłkarski piątek

  Filmy o futbolu, spotkania z piłkarzami i sławnymi kibicami, turniej piłkarski, pamiętny "Zwycięski remis" na Wembley w nowej odsłonie, z udziałem legendy polskiego futbolu Henryka Kasperczaka. Zapraszamy!

  Zobacz więcej
 8. Ale Kino! Najnajmłodszego Widza

  Zapraszamy na kameralne seanse dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat.

  Zobacz więcej
 9. Czwartek na Festiwalu Ale Kino!

  To już piąty dzień festiwalu. Do niedzieli jeszcze mnóstwo dobrych filmów. Zapraszamy!

  Zobacz więcej
 10. Festiwal Ale Kino zbliża się do półmetka

  Czwarty dzień 31. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! zapowiada się bardzo intensywnie. Odbędzie się 18 projekcji w Multikinie 51 i Nowym Kinie Pałacowym.

  Zobacz więcej

Strony